Naše INFRA studio

Náš speciální cvičební sál je vytápěn INFRA zářiči. Infračervené záření je přirozené a v přírodě se v různé míře vyskytuje běžně. Na rozdíl od jiných druhů záření (ultrafialové, gama apod.) je zdraví velmi prospěšné a je hojně využíváno ve zdravotnictví, kosmetice a např. infra saunování. K vytápění našeho sálu důmyslným infra systémem jsme se rozhodli proto, abychom spojili příjemné s užitečným. Na rozdíl od klasického vytápění (pouze ohřátý vzduch), které jen povrchově a krátkodobě ohřívá kůži, infračervené záření díky své vlnové délce proniká až 4 centimetry pod kůži a laicky řečeno ohřívá tělo zevnitř. Infrazáření pomáhá zvyšovat metabolismus a krevní oběh, snižuje hladinu kyseliny mléčné, která se akumuluje ve svalech a způsobuje bolest při náročné svalové aktivitě, stimuluje produkci endorfinů (tzv. hormonů štěstí), zabíjí některé nebezpečné bakterie a parazity. Co je však nejdůležitější – proniká do tkání a detoxifikuje buňky vibracemi iontové vazby, zlepšuje lymfatický a krevní oběh a přitahuje vápník do buněčných membrán, kde je potřebný k léčení. V neposlední řadě stojí za zmínku také lépe prohřáté svalstvo, šlachy a klouby, které umožní mnohem lépe procvičit tělo při našich lekcích jógy.
Klienti, kteří nás navštěvují, potvrzují pocit příjemného tepla, které lze cítit i hodiny po lekci.

Hot jóga

Hot jóga neboli horká jóga, je cvičení jógových pozic v místnosti vyhřáté na 38 – 42 stupňů. Sestava je tvořená specifickou sadou cviků, které na sebe plynule navazují. Doposud nebyl vytvořen komplexnější systém procvičování těla i mysli než je právě Hot jóga.
Hot jóga je vhodná pro všechny věkové kategorie, vyjma dětí, pro začátečníky i pro pokročilé.
Hot jóga je velice prospěšná pro vaše zdraví, protože posiluje imunitní systém, zvyšuje kapacitu plic, protahuje a uvolňuje svaly, zlepšuje krevní oběh a stabilitu a v neposlední řadě odbourává stres. Po lekci Hot jógy budete naplnění novou energií, vaše tělo se uvolní a mysl zklidní.

Hot vinyasa jóga

Hot Vinyasa jóga je jóga složená z několika malých sestav určitých asán na sebe plynule navazujících, které se cvičí v jednom setu s malými přestávkami mezi sekvencemi. V sále vyhřívaném na teplotu 38 – 42 stupňů Celsia můžete očekávat sestavu plynule na sebe navazujících asán propojených s dechem. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pro pokročilé.
Mezi hlavní účinky Hot vinyasa jógy patří mimo jiné vytvarování postavy, detoxikace organismu, protažení celého těla a v neposlední řadě také regenerace těla a duše.

Kde nás najdete

Růžový pahorek 550

Frýdek – Místek